31 Aralık 2014 Çarşamba

Yeni ciciler için kumaşlarımm :))

Bugün resmen fırtına şeklinde rüzgar ve yağmur vardı, aynı zamanda da uzun zamandır gitmek istediğim çarşamba pazarı :)) heyecanla sabah kalktım ama havayı görünce tüh dedim kurulmaz mı acaba pazar .s ? Annem heyecanımı görünce gidelim belki olur dedi. Çıktık yola..

Çarşamba pazarı gitmek isteyenler için; 31E otobüsünü kullandık biz (Fevzi paşa Cad. giden her otobüs olabilir) Fatih durağında indik cami içerisinden girdik ve sormaya başladık :))
     Gerçekten o soğukta sadece 3 stant kurulmuştu. Olsun bana bunlar da yeterdi, hemen parça kumaşlara ve arkalarında bulunan 1 TL kumaşlara bakmaya başladım sevdiklerimi hemen aldım :))
Gelelim aldıklarıma


toplu bir bakış buradaki tüm kumaşların toplam fiyatı 3 TL harika değil mi :)
toplu bir bakış, buradaki kumaşların toplam fiyatı 3 TL gerçekten harika öyle değil mi :))

Çok küçük artık tüylü bir kumaş manto veya pelerinlerin kol ağızları yada yaka için yetecek kadar. Yine de çok sevdim ve aldım 1 TL

Hiç belirgin bir resim olmamış ama yumuşacık açık kot renginde bir kumaş boyu da 1.5 metre kadar fiyatı 0.5 TL çok uygundu gerçekten :))

Alında kırmızı ama resimlerim hiç iyi değil :/ Bu kumaş en boy aynı 1.5 metre fiyatı 0.5 TL:)

Bu kumaşa bayıldım ben! Sarının tatlı tonu ve haki yeşil desenli arka tarafı deri ama incecik bir deri önü yumuşak çok güzel bir kumaş ve fiyatı sadece 0.5 TL eni kısa 70-80 cm ancak ama boyu kloş etek olmaya yetecek kadar çok sevdim ben bu yumuşak kumaşı etek olacak inşallah :))

Hiç belli olmamış ama yeşil renkli bir kumaş yapısı yün gibi ama bu kadar ucuz yün olacağını sanmıyorum ne olduğunu bilmiyorum :)) boyu 1 metre fiyatı 0.5 TL bakalım ne olacağı belli değil :)

Kumaşlarım işte böyle :)) Yağmura değdi bence, sadece 3 TL ye bu güzel kumaşlara sahip oldum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder